• Dell HA65NS5-00 AC Adapter - 65W Power Charger
  • Brand: Dell
  • Product Code:V83JC 450-18173
  • Availability:In Stock
  • Parameters
    Power: 65 W
    Input: AC 100-240V, 50-60Hz (worldwide use)
    Output Current: 3.34A
    Output Voltage: 19.5V